Ане


  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 2 лок.9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: спроти ветеринарен факултет

  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 14:00
    Саб - Нед од 06:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Првиот јавен оглас содржи вкупно 529 хектари, распоредени во 10 региони низ државата за производство на добиточна храна за период до 15 години. Парцелите се со ...
сите 22 | | | веќе видена

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи