Andrej kompani

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjePaqesë me kartela kreditore


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00
    Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595853396_51.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë është themeluar në vitin 1998. Fillimet janë në një dyqan prej 18 m2 dhe dinamika e rritjes së kompanisë është e kënaqshme, kështu që sot disponojmë një qendër shitjeje me një sipërfaqe më shumë se 300 m2 në qendër të qytetit Shkup dhe më shumë se 2000 m2 hapësirë magazine për shitje me shumicë. Jemi përfaqësues për shumë marka evropiane, nga të cilat më e njohur është marka CHIPOLINO për pajisje për bebe.

Kompania Andrej Kompani ofron një zgjedhje të madhe dhe të larmishme të biçikletave, lodrave për fëmijë dhe pajisje për bebe, me më shumë se 500 lloje që çdo ditë pasurohen. Jemi përfaqësues për markën CHIPOLINO për pajisje për bebe më shumë se 7 vjet. Jemi përfaqësues dhe për tre marka që shënojnë një ekspansion për cilësi dhe asortiment të prodhimeve të tyre, dhe ato janë PILSAN,DEDE,DOLU

Kemi dy dyqane në qendër të qytetit të Shtipit, një për pajisje për bebe prej 180 m2, si dhe për lodra për fëmijë prej 160 m2.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj