Анаталија


  • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 20
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7465 км
  • Локација: Во близина на училиште Васил Главинов
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00
    Саб од 09:30 до 20:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 3 минути Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да ...
сите 48 | | | веќе видена

Зголемените цени на енергијата и храната повторно ја поттикнаа инфлацијата во 19-те земји кои го користат еврото на највисоката годишна стапка од создавањето ...
сите 76 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи