АМСМ Станица за технички преглед

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: М.Т.Гологанов 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351663_94.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Верувајте им на најдобрите!

Повеќе од 70.000 возила годишно се опслужуваат во трите станици за технички преглед и регистрација на АМСМ, лоцирани во Скопје (Центар и Чаир) и во Велес.

Од нив, 95% се возила на долгогодишни и лојални АМСМ-клиенти, кои ги препознаваат квалитетната услуга и стручноста на АМСМ станиците за технички преглед.

Во АМСМ Станиците за технички преглед на располагање Ви се следните услуги:
•Редовен технички преглед,
•Превентивен технички преглед,
•Издавање меѓународни документи

* АМСМ членовите добиваат 10% попуст на технички преглед
* За АМСМ членовите превентивниот технички преглед е бесплатен.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи