АМСМ Членство


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351639_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нашите членови секогаш добиваат повеќе!

Ако барате услуги кои ќе одговорат на Вашите специфични потреби и барања, тогаш сте на вистинското место.

За повеќе од 15.000 свои членови, АМСМ секојдневно обезбедува низа поволности и бенефиции, како и 24 часa грижа за побезбедно патување во земјата и странство.

Без оглед дали сте возач или не, дали имате сопствен автомобил или не, веќе имате можност да изберете еден од различните АМСМ членски пакети, секако, приспособени на Вашите желби и потреби.

Изберете АМСМ членски пакет по Ваша мерка!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи