АМСМ Членство


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351639_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

АМСМ Членство
Изберете АМСМ членска картичка која најмногу ви одговара зависно од тоа дали почесто патувате во земјата или во странство.

Како АМСМ членови со само еден повик на 196 добивате бесплатна помош на пат во случај на помал дефект или бесплатно шлепување во случај на сериозен дефект кој не може да се отстрани на лице место.

Со вашата АМСМ членска картичка добивате професионална грижа за вашето возило во текот на целата година. Со сезонските сервисни акции за зимска и летна подготовка на возилото, и специјалните попусти на сервисни услуги и резервни делови, сериозно ќе заштедите на одржување на вашето возило.

Притоа, покажете ја вашата АМСМ членска картичка и заштедите со попустите во над 250 внимателно избрани продажни места, кои се дел од АМСМ Партнер програмата до која добивате ексклузивен пристап како наши членови.

АМСМ член можете да станете и онлајн.


Патувајте БЕЗГРИЖНО!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи