АМСМ Авто Мото Сојуз на Македонија

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351588_92.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во АМСМ системот на располагање Ви се следниве услуги:

●Членски пакети:членски пакети за физички лица и бизнис членски пакети;
●Технички преглед и регистрација на возила;
●Меѓународни документи 24/7;
●Услуги на Центарот за возила;
●Опрема, софтвер;
●Сите видови осигурувања;
●Помош на пат и информации за земјата и странство и сервисни услуги;
●Услуги на бензинска пумпа;
●Услуги на автошкола;
●Членското списание „Клуб мобилити“ во печатено и електронско издание.

Наша МИСИЈА

Ние сме современа организација со долга традиција. Се стремиме кон бескомпромисен квалитет на сите наши услуги, преку континуирана имплементација на најновите технологии и најдобрите бизнис практики, притоа постојано вложувајќи во развивање и унапредување на нашите вработени. Настојуваме да се издвоиме себе си преку постојано создавање на дополнителна вредност за нашите членови и корисници.

Создаваме мигови за паметење и насмевка. Патувајте БЕЗГРИЖНО!Наши ВРЕДНОСТИ

Патувајте БЕЗГРИЖНО!
Ние во АМСМ овозможуваме 24/7 т.е. 365 дена во годината за сите учесници во сообраќајот, безгрижни патувања од аспект на возилото, потребната документација за секое патување, помош на пат, како и патни информации. Постојано делуваме и во обезбедување на поддршка за унапредување на состојбата и подигање на безбедноста на патиштата, безбедноста на автомобилите и обука на возачите во општеството во кое живееме и работиме.

Ориентираност кон корисниците
Обезбедуваме врвна услуга – навремена, квалитетна и професионална, услуга која ја заслужуваат сите наши членови и корисници.

Ориентираност кон успех
Ги следите и препознаваме очекувањата и потребите на нашите членови и корисници и истите ги вклучуваме во испораката на услугите следејќи ја современата техника и технологија, а притоа етаблирајќи го АМСМ како бренд кој традиционално е прв избор.

Ориентираност кон врвен квалитет
Преку почитување на пропишаните стандарди за квалитет заедно со професионалниот однос на нашиот стручен тим ние сме поддршка во пресретнувањето на очекувањата и потребите како на нашите членови и корисници така и на општеството воопшто. Главен фокус на нашето работење се нашите задоволни членови и корисници.

Лојалност
Градиме искрено чувство на припадност кон системот на АМСМ со работењето според нашите носечки вредности во насока на лична реализација и задоволување на очекувањата и потребите на нашите членови и корисници.

Отвореност кон промена
Ние гледаме напред во насока на превидување на новите потреби на нашите членови и корисници и проактивно ги прилагодуваме нашите услуги. Отворени сме за сите нови идеи од нашите вработените кои се во насока на постигнување на заедничката цел.

Преземање на одговорност
Совесно, стручно и професионално ги извршуваме сите ветувања како кон нашите членови и корисници така и кон општеството. Секој од нас има лична одговорност и обврска во работењето според меѓусебно договорените процеси и процедури во насока на исполнување на споделената визија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи