Амски

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: бул.Партизански Одреди 3-2/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Локација: карши Соборен храм, Градски ѕид, зградата кај АМЦ

 • Факс: 02 3298844
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


50%заштеда
Цена со ДДВ:1.980 ден.990 ден.

Слушалки Sennheiser MXL 70 VC Sport

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.980 ден.990 ден.

Слушалки Sennheiser MX 50 Street

30%заштеда
Цена со ДДВ:24.000 ден.16.800 ден.

Слушалки SENNHEISER PXC 450

20%заштеда
Цена со ДДВ:500 ден.400 ден.

MAXELL EC-MIC-IN LINE MIC-Слушалки

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.100 ден.4.880 ден.

Слушалки Sennheiser HD 215

20%заштеда
Цена со ДДВ:15.400 ден.12.320 ден.

GAME ZERO

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.560 ден.1.295 ден.

YOSO Beauty Line Up-Тример + Виткач ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:14.400 ден.12.100 ден.

ДОМАШНО КИНО за високо квалитетен з ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:6.200 ден.5.270 ден.

Слушалки Sennheiser HD 4.30i

15%заштеда
Цена со ДДВ:5.550 ден.4.718 ден.

Слушалки Sennheiser PC 161

10%заштеда
Цена со ДДВ:11.500 ден.10.350 ден.

Слушалки Sennheiser MM 80i

10%заштеда
Цена со ДДВ:450 ден.405 ден.

Слушалки Maxell MXH-IE200 SUPER SOU ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:14.200 ден.12.780 ден.

SENNHEISER URBANITE XL (Black, i)

Цена со ДДВ:4.900 ден.

Слушалки Sennheiser HD 4.20s

Цена со ДДВ:5.100 ден.

Слушалки Sennheiser HD 200 Pro

Цена со ДДВ:1.199 ден.

НОЌНА LED ЛАМБА СО USB ПОЛНАЧ


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Аудио центар Болин


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември ГТЦ кат 1, лок.255
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Аудио центар Болин е компанија која врши продажба на производи од областа на аудио и видео технологиите.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491901437_77.png?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

АВЦ Груп


 • Адреса: Борка Талески 13-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Преку континуираната експанзија низ својата 20 годишна историја, AVC Group стана водечка компанија за аудио и видео инсталации, како и снабдување со опрема и системска интеграција на А/В, сите спроведени со високо ниво на поддршка и сервис.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2e27e1eebe6cea2e2b2812f3182456fb.jpg?t=true&w=300&h=300
Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Пантер Факс


 • Адреса: Живко Чинго 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Пантер Факс е сертифициран овластен дистрибутер на професионална аудио и видео опрема на повеќето брендови кои ги увезуваме.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415099326_7.jpg?t=true&w=300&h=300
Мапа

Каков маестрален прц! ни направи матриксов наречен живот, тоа е чудо едно. Денеска имаме работи кои до вчера ги сонувавме, ама, џабе ни се. Водзухор никогап ...
сите 17 | | | веќе видена

Ви го претставуваме кредитниот пакет “Доверба” на Централна кооперативна банка кој е наменет за вработени во бонитетни фирми одобрени од страна на Банката, ...
сите 210 | | | веќе видена

Во вечерашниот ТВ настап , српскиот претседател Александар Вучиќ, претставувајќи ги новите мерки рекол дека се размислува на секој граѓанин на Србија да му ...
сите 30 | | | веќе видена

Микропретријатијата од услужната дејност, пред сѐ продавниците и бутиците, од Владата бараат за три месеци бруто платите за вработените да бидат на товар на ...
сите 77 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи