Амски

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 3-2/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: карши Соборен храм, Градски ѕид, зградата кај АМЦ

  • Факс: 02 3298844
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


50%заштеда
Цена со ДДВ:1.980 ден.990 ден.

Слушалки Sennheiser MXL 70 VC Sport

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.980 ден.990 ден.

Слушалки Sennheiser MX 50 Street

30%заштеда
Цена со ДДВ:24.000 ден.16.800 ден.

Слушалки SENNHEISER PXC 450

20%заштеда
Цена со ДДВ:500 ден.400 ден.

MAXELL EC-MIC-IN LINE MIC-Слушалки

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.100 ден.4.880 ден.

Слушалки Sennheiser HD 215

20%заштеда
Цена со ДДВ:15.400 ден.12.320 ден.

GAME ZERO

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.560 ден.1.295 ден.

YOSO Beauty Line Up-Тример + Виткач ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:14.400 ден.12.100 ден.

ДОМАШНО КИНО за високо квалитетен з ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:6.200 ден.5.270 ден.

Слушалки Sennheiser HD 4.30i

15%заштеда
Цена со ДДВ:5.550 ден.4.718 ден.

Слушалки Sennheiser PC 161

10%заштеда
Цена со ДДВ:11.500 ден.10.350 ден.

Слушалки Sennheiser MM 80i

10%заштеда
Цена со ДДВ:450 ден.405 ден.

Слушалки Maxell MXH-IE200 SUPER SOU ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:14.200 ден.12.780 ден.

SENNHEISER URBANITE XL (Black, i)

Цена со ДДВ:4.900 ден.

Слушалки Sennheiser HD 4.20s

Цена со ДДВ:5.100 ден.

Слушалки Sennheiser HD 200 Pro

Цена со ДДВ:1.199 ден.

НОЌНА LED ЛАМБА СО USB ПОЛНАЧ


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи