Амса Транс

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Роналд Реган 20
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637065319_8.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Амса Транс
Со професионално и долгогодишно искуство Амса Транс ДООЕЛ врши транспортни услуги за вас се на едно место!

- Селидби
- Превоз на роба
- Ангажирање на работници за испомош
- Достава на палетизирани пратки

Во Скопје и низ С. Македонија со комбиња до 2000 килограми носивост товарен простор до 4 метри. Доколку ви треба брз, сигурен, безбеден и евтин транспорт по најповолни решенија за вашите транспортни потреби ние постоиме за вас!

Ве очекуваме!
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи