Амплус

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 206-1/17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км
  • Локација: Ми-да моторс, спроти Машински факултет

  • Факс: 02 3119180
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562851872_95.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Во постојаната компетитивност на бизнис светот, секој бизнис мора да го максимизира профитит и перформансите за да ги постигне своите цели.

Но секој бизнис е индивидуален, истотака. Затоа мора да ги пронајдете уникатните решенија за вашите уникатни проблеми и прашања. Нашиот пристап е базиран на градење на долгорочна соработка и партнерство со нашите клиенти и инвестирање во време, за целосно да ги разбереме нивните потреби и да развиеме специјални наменски решенија за истите кои дури и би ги надминале очекувањата.

Раководните лица во АМПЛУС се експерти во својата област. Сите наши вработени се сертифицирани консултанти и сметководители во областите на финансискиот менаџмент, со што професионалната, точната и навремената услуга за нашите клиенти е секогаш загарантирана.

Нашиот тим на искусни консултанти има искуство од сите типови и големини на бизниси, градејки долгорочни релации со нашите клиенти и нудејки професионални и пријателски совети.

Што добивате

Ние сме консултантска фирма за професионални услуги од областа на управувањето со финансии, даноци и сметководство и секогаш дејствуваме почитувајки три стандарди: Образование, Искуство и Етика.

Обезбедуваме технолошко напредни, наворешни (outsourced) бизнис решенија кои вклучуваат: стручни финансиски, даночни, сметководствени и консултантски услуги за мали, средни и големи претпријатија, непрофитаблни организации, трговци-поединци и странски инвеститори кои инвестираат во нови бизниси во Македонија.

Нашиот принцип на работа налага воспоставување на соработка што ќе се заснова на доверба која ќе произлегува од вистинитоста на финансиските податоци.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи