Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Belgrad
Повеќе филтриПомалку филтри

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë по градови

Belgrad Kumanovë Manastir Ohër Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë

Hungari-Konzulat


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Poloni-Konsullata


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 3-1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

Rumani-Konsullata


 • Adresa: Vienska 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ma , Enj nga 11:00 deri më 13:00

Rumani-Konsullata


 • Adresa: Goce Dellçev 1-1/27
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Turqi-Konzulati


 • Adresa: Shirok Sokak 154/26 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj