Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë në Manastir

Austria-Konsullata


 • Adresa: Kliment Ohridski 35 lam.4 kati 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgari-Konsullata/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greqi-Kosullata


 • Adresa: Tomaki Dimitrovski 39
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungari-Konzulat


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konsullata franceze


 • Adresa: Shirok Sokak 42
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kroaci-Konsullata


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumani-Konsullata


 • Adresa: Vienska 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ma , Enj nga 11:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusi-Konsullata


 • Adresa: Shirok Sokak 28 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serbi-Konsullata


 • Adresa: 29 Nëntori 2/4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqi-Konzulati


 • Adresa: Shirok Sokak 154/26 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ukrainë-Konsullata


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Вработеноста во САД во мај се зголеми за 2,5 милиони, а стапката на невработеност падна на 13,3 проценти, покажаа податоци кои денеска ги објави Министерството ...
сите 102 | | | веќе видена

Извршните директори на 179 компании во индустријата за здравствена заштита во САД однесоа дома речиси 2,5 милијарди американски долари во 2019 година. ...
сите 11 | | | веќе видена

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика, Марко Бислимоски во вторник ќе претседава со Состанокот на бордот регулатори на Енергетската заедница, ...
сите 33 | | | веќе видена

Вишок на средства, платени за билети од нашинците, кои работат во странство, за организираните авионски летови од страна на Владата за време на корона-кризата, ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj