Алпине Срл


 • Адреса: Виа Франческо Петрарка 107
 • Место: Рим
Дејности:

пелети  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700641782_68.png?t=true&w=300&h=300


  Како производители на трпезариски и клуб маси, дрвени елементи како што се ногалки и комплети за столици, ТВ кабинети, винарски визби, барови, скали, даски за сечење и многу други производи, можеме да се пофалиме со најсовремените технологии во процесот на обработка од внимателно изработени дрвени избрани суровини, во финални и полупроизводи на големо и мало. Работиме главно со бука, даб, орев... Убавината на нашите производи доаѓа од самата природа и нашиот белег уште од почетокот е тоа што работиме само со дрвени производи.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи