Алкопласт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Плачковица 142
  • Место: Радовиш
  • Оддалеченст: ≈7944 км

  • Телефон 2: 078 224271
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Фото и видео галерија

Алкопласт е претпријатие за производство и изведување на PVC и алуминиумска градежна столарија.

Дел од бизнис ангажманот на Алкопласт се и вариолајт ролетните, со што се заокружува програмата за градежна столарија, а на инвеститорите им дава можност на едно место да добијат максимално квалитетно решение.

Претпријатието за производство и изведување на PVC и алуминиумска градежна столарија Алкопласт на македонскиот пазар е присутен од 2012 година. Посветеноста кон квалитетот, инсистирањето и до најситните детали да бидат задоволени желбите на клиентите и постојаното следење на најновите технолошки достигнувања во индустријата на градежни материјали, придонесе компанијата да воспостави соработка со најеминентни европски компании производители на PVC и алуминиумски профили и производители на дополнителна опрема за градежната столарија.

Нашата мисија е да обезбедиме висококвалитетни производи и квалитетна монтажа на истите за да бидете сигурни дека сте добиле повеќе отколку што сте очекувале. Да обезбедиме голем број задоволни купувачи за да Алкопласт биде сигурна дека во годините што доаѓаат ќе добие нови купувачи.

повеќе

Постови

Photos from Alko Plast's post

Photos from Alko Plast's post

Photos from Alko Plast's post

Планинарски дом - Плачковица

Izrabotki od aluminium

Photos from Alko Plast's post

Photos from Alko Plast's post

Photos from Alko Plast's post

Алко Пласт во Кичево

Alko Plast

http://www.economy.gov.mk/doc/2126

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи