Алкон Компјутери

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народна Револуција 92
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км
  • Локација: Центар

  • Телефон 2: 078 428258
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525938987_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Алкон Компјутери е компанија која се занимава со продажба на лаптопи, компјутери и компјутерска галантерија и сервисирање на истите, како и продажба и монтажа на видео надзор и алармни системи.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи