Алкалоид ПЦ Хемија


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 98-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Даме Груев (нас. Ново Село)

  • Телефон 2: 02 2037920
  • Факс: 02 2037929
  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:30Мапа

Егзодусот на младите, недостиг на кадар, немање технологија и профит се нештата кои ја мачат текстилната индустрија. Државата да се воздржи од ново згоелмување ...
сите 19 | | | веќе видена

Во услови на проблеми со перспективата на младите, на претприемачите кои имаат идеи но, немаат доволно поддршка за развој на идеите и на квалитетните кадри кои ...
сите 60 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи