Alkaloid AD Shkup

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 12
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Lokacioni: до Тиквеш/Пивара

  • Faksi: 02 3104014
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ALKALOID SH.A. Shkup është kompani, e cila më shumë se 8 dekada punon në prodhimin e barnave, përpunimin e lëndës së parë bimore, prodhimin e produkteve kozmetike dhe kimike.

Alkaloid SH.A. është shoqatë aksionare, në kuadër të së cilës punojnë dy qendra profitabile: Farmacia dhe Kimia, Kozmetika dhe Botanika; ka dy filiale në vend si dhe 14 filiale dhe 4 përfaqësi jashtë Maqedonisë (në Serbi, Mal të Zi, Kosovë, Shqipëri, Bosnje & Hercegovinë, Kroaci, Slloveni, Zvicër, Bullgari, Turqi, Ukrainë, në Federatën Ruse dhe në SHBA).

Shoqata numëron rreth 1.250 të punësuar në vend dhe rreth 350 të punësuar nëpër filialet dhe përfaqësitë jashtë Maqedonisë.
Aksionet e Alkaloid janë në pronësi të rreth 5.100 aksionarëve, subjekte fizike dhe juridike dhe rreth 8% e numrit të përgjithshëm të aksioneve të dhëna janë në pronësi të aksionarëve të huaj.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj