Алхрис


  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈10763 км
  • Локација: наспроти македонска пошта
Дејности:

бурекџилници


  • Работно време: Пон - Пет од 05:00 до 00:00
    Саб од 05:00 до 10:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи