Алфи Техноцентар


 • Адреса: ул.7 бр.16, нас.Карпош
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7434 км

 • Телефон 2: 031 420758
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 22:0050%заштеда
Цена со ДДВ:399 ден.199 ден.

Fabbygo Inox ѓезве 700ml

39%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.600 ден.

Fabbygo Inox Тава

35%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.690 ден.

Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.5mm

23%заштеда
Цена со ДДВ:5.490 ден.4.200 ден.

Fabbygo бојлер 80 литри

21%заштеда
Цена со ДДВ:6.990 ден.5.490 ден.

Столица од бамбус

20%заштеда
20%заштеда
Цена со ДДВ:4.990 ден.3.990 ден.

Fаbbygo Алуминиумска скала

18%заштеда
Цена со ДДВ:3.700 ден.2.999 ден.

Гарден сет - маса и 2 столици

18%заштеда
Цена со ДДВ:489 ден.399 ден.

Полнач со кабел 2.1А

17%заштеда
Цена со ДДВ:7.190 ден.5.900 ден.

Велосипед Viper Super Classic 2 26' ...

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.699 ден.1.399 ден.

Прскалка за Разладување 15m

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.199 ден.990 ден.

Прскалка за Разладување 7.5m

17%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден.12.390 ден.

Сет Sofa (кафено-бел)

17%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден.12.390 ден.

Сет Sofa (црно-бел)

17%заштеда
Цена со ДДВ:2.399 ден.1.990 ден.

Прскалка за Разладување 30m


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

Металтерм


 • Адреса: Фјодор Достоевски 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:30 до 12:30

Фирмата Металтерм ДОО е основана 1999 година. Основната дејност е увоз и трговија во 5 основни области: опрема за греење, опрема за водовод, индустриски инсталации, нерѓосувачки челици – прохром, ISOVER минерална волна.

Бане Аир - Сервис термо кинг


 • Адреса: Востаничка 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Бане Аир - Сревис термо кинг се занимава со производство на воздушни завеси познати под бренд-името Bane Air, електрични калорифери-тајфуни, грејачи за вентилација и клмитизација, сервисирање и продажба на сите видови клима-уреди и изведба на електрично подно греење и системи за заштита од снег и мраз.....

Работиме 6 дена во неделата

Јоле


 • Адреса: Железничка 16-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Електро сервис за премотување и репарација на: елeктро мотори, трансформатори, генератори, електричен алат и апарати за заварување.

Мапа

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Курсот на еврото се намали денеска на меѓународните пазари на нивото од пред три години во однос на доларот. Инвеститорите на глобалните берзи чекаа нови ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи