Алфа Геодет


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 46-а-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: во зградата на Неуромедика

  • Телефон 2: 078 488902
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1627642088_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Изработка на секаков вид на геодетски елаборати:

-нумерички податоци,
-физичка делба,
-легализација на бесправно објекти,
-обележување на граници на катастарска парцела,
-идентификација на катастарска парцела,
-ажурирани геодетски подлоги,
-премер на инфраструктурни објекти,
-решавање на имотно – правни односи (концесии, закупи и др),
-премер на внатрешна површина во функција на запишување/промена во катастарот на недвижности,
-снимање на фактичка состојба,
-други видови геодетски елаборати и
-судски вештачења

повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи