Александрија


  • Адреса: Благој Ѓорев 76
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: Нова населба

  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
сите 109 | | | веќе видена

Од Организацијата на потрошувачи на Македонија апелираат да се носат нови мерки по нови механизми за заштита на потрошувачите поради растот на цените.-Цените ...
сите 29 | | | веќе видена

Три оранжериски комплекси во Кочани, кои за затоплување во зимскиот период ја користат геотермалната вода, најавија дека ќе се откажат од услугите на ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи