Алекс-Делфини


  • Адреса: бул.Кочо Рацин, Олимписки базен б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Олимписки базен

  • Работно време: Вто - Нед од 18:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во новиот закон за вино за прв пат ќе се дефинира цената на винското грозје. Постапката ќе биде со методологија што ќе ја утврдува Министерството заедно со ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи