Алекс-Делфини


  • Адреса: бул.Кочо Рацин, Олимписки базен б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Олимписки базен

  • Работно време: Вто - Нед од 18:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во неделата, на македонски и на ...
сите 15 | | | веќе видена

Кога ќе ги споите пасиите за иновација и фудбал добивате уникатен интернационален стартап кој развива вештачка интелигенција за откривање млади таленти и ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи