Алекс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Македонска 3
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: Спроти Бензиска пумпа

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1639732787_66.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

АЛЕКС ДООЕЛ е компанијата која започна да работи како занаетчиска работилница уште пред 40 години за да продолжи на македонскиот пазар како успешна семејна компанија управувана од втора генерација.

Успехот на компанијата е водена од начелата на задоволен купувач и флексибилноста за потребите на купувачите и промените на пазарот. Во остварувањето на целите АЛЕКС се води од потребите на купувачите, почитувајќи ги договорените рокови со најдоброто решение кое им е потребно.

Нашата дејност е производство, продажба и монтажа на надворешна пвц стпларија и внатрешни врати од медијапан обложен со природен фурнир.

Нашите производи можат да се вклопат во изгледот на секој ентериер и на тој начин да ги задоволат естетските и функционалните потреби во секоја просторија и објект.

Позади секоја компанија стојат луѓе кои се вработени и ја претставуваат фирмата каква што е: компанија која е иновативна во идеите и напредува со помош на елан и ангажираноста на своите вработени.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи