Албатрос


  • Адреса: Железничка 21
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7918 км
  • Локација: на железничката станица

  • Факс: 032 386717
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 09:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 111 | | | веќе видена

Капитал Банка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека поради новите мерки за заштита од ширење на корона вирусот од страна на Владата на РСМ и ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи