Ал Митал

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Гоце Делчев 117
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7543 км
  • Локација: позади Филип Втори

  • Телефон 2: 076 453816
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 13:00Фото и видео галерија

Ал Митал e компанија која се занимава со изработка на ПВЦ и алуминиумска столарија, гаражни врати, структурални и полуструктурални фасади и сензорски врати.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи