Акватика јахтинг

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Наум Охридски 10-д
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7440 км

  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00Мапа

Егзодусот на младите, недостиг на кадар, немање технологија и профит се нештата кои ја мачат текстилната индустрија. Државата да се воздржи од ново згоелмување ...
сите 19 | | | веќе видена

Во услови на проблеми со перспективата на младите, на претприемачите кои имаат идеи но, немаат доволно поддршка за развој на идеите и на квалитетните кадри кои ...
сите 60 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи