Аквамарин


  • Адреса: бул.1-ви Мај 197
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км
  • Локација: Ленски мост
Дејности:

златари


  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ја манипулира јавноста во врска со воведувањето на еколошка такса за горивата со намера да создаде страв кај граѓаните и ...
сите 247 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) доби одговор од компанијата „Евротим ГДС“ ДООЕЛ – Кичево, дека компанијата ги прифаќа првичните резултати од анализите на ...
сите 4 | | | веќе видена

Агенцијата за цивилна и воздушна пловидба деновиве распишала оглас за вработување на помлад соработник за јавни набавки во Секторот за финансиски работи. ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи