Аквамар-шмуд


 • Адреса: Скоевска 60-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10679 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711963591_56.png?t=true&w=300&h=300


  АКВАМАР-ШМУД ДООЕЛ работи од 2012 година. Го снабдува македонскиот пазар со квалитетно ладно цедено маслиново масло, маслинки и балзамико оцет. Маслото е од Крит и од Пелопонес, додека маслинките се од Пелопонез регионот Спарта.

  Производи:
  - Маслиново масло
  - Маслинки
  - Балсамико оцет
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи