Akvaluks sistem

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 232742
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1584534901_97.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Вашата бања може да биде Вашето омилено место за луксузна релаксација од секојдневниот стрес. Одберете некој од моделите на хидромасажни кади на AQUALUX и дозволете си редовен одмор на вашето тело и ум. Со AQUALUX добивате македонски производ со СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ по многу ПОВОЛНИ ЦЕНИ! - МОЖНОСТ САМИТЕ ДА ГИ ОДБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ И ОПРЕМАТА - ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ МОДЕЛИ НА ХИДРОМАСАЖНИ КАДИ - СИТЕ МОДЕЛИ СЕ ТЕСТИРАНИ - ГАРАНЦИЈА ОД 18 МЕСЕЦИ Уживајте во сопствената бања во хидромасажни кади изработени од висококвалитен материјал.Нема повеќе кинеска пластика, ниту долго чекање на порачаниот продукт! Нашиот тим со 10-годишно искуство ви гарантира професионална и брза изработка и монтажа

Изработка, монтажа и продажба на џакузи, туш кади, кади, туш кабини и паравани.

AQUALUX, македонски производ со светски квалитет!

Производи:

-Џакузи
-Туш кади
-Кади
-Туш кабини
-Паравани
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj