Аква планет

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

 • Адреса: бул.Партизански Одреди 91
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Локација: Спроти градска болница "Букурешт"

 • Телефон 2: 02 3077007
 • Факс: 02 2040252
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00
  Саб од 07:30 до 19:00
  Нед од 08:00 до 12:00Фото и видео галерија

Аква планет e компанија каде што може да најдете голем избор на галантерија и опрема за уредување на купатила од најпознатите произведители во Европа, како и богат избор на бои и лакови, железарија, браварија, електрика, машини и алати. Покрај тоа АКВА ПЛАНЕТ има производство на п.е. фолии наменети за потребите во градежништвото и индустријата, како и продажба на стреч фолија.

Сервисирањето, монтажата и одржувањето на водоводните инсталации е предходник и основа на создавањето на АКВА ПЛАНЕТ. Овој занает како семејна традиција е носечка сила на нашата компанија. Искуството што го стекнавме низ работењето во оваа област, ни го покажа патот целосно да ги согледаме потребите на нашите ценети купувачи за комплетна услуга. Тука е и нашиот тим кој ви стои на располагање со своето искуство и знаење и ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор кој целосно ќе ги задоволи Вашите потреби.

Овде, се разбира, целосно ви стои на располагање и нашиот тим со своето искуство и знаење ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор кој целосно ќе ги задоволи Вашите потреби. Кај нас, не само што имаме огромен избор на галантерија и опрема за уредување на кујни и купатила, туку и можност нашиот тим да ви изработи детален приказ на истите во 3Д, така да ке можете да го видите Вашето купатило уште пред истото да биде изработено.

Во рамките на нашата заложба да им обезбедиме на нашите купувачи место каде што ќе можат да најдат што е можно повеќе материјали и опрема кои им се потребни при извршување на секакви градежни работи, по одлични цени и што е поважно, во нивна непосредна близина, ја проширивме лепезата на производи и услуги што ги нудиме со отварањето на стовариште на материјали кое се наоѓа во продолжение на нашиот продажен салон.

АКВА ПЛАНЕТ извршува комплетно реновирање станови, работни простории и слично. Проектирањето вклучува и три димензионална анимација (цртеж), со што добивате целосна слика на Вашиот простор уште пред неговата изведба.

Комплетна изведба, водовод, санитарии и електрични материјали, се што е потребно за вашата кујна и бања на едно место!
повеќе
Цена со ДДВ:10.700 ден.

Сет батерии CeraPlan III

Цена со ДДВ:4.000 ден.

Туш батерија CeraFlex

Цена со ДДВ:3.200 ден.

Батерија за мијалник CeraFlex

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Мијалник Strada 60cm

Цена со ДДВ:4.300 ден.

Мијалник Connect Cube 55cm

Цена со ДДВ:16.400 ден.

Моноблок Tesi AquaBlade


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи