Актуел


  • Адреса: ул.18 бр.20-а, с.Инџиково
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км
  • Локација: кај црквата во Инџиково

  • Факс: 02 2520660

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Годинава проектиравме раст од 4,1 процент и просечен годишен раст од 5,4 проценти за наредните пет години. Следејќи ги позитивните економски трендови во текот ...
сите 68 | | | веќе видена

Мерките на Министерството за економија даваат резултат, туризмот пополека се враќа во нормала. Последните податоци на Државниот завод за статистика покажуваат ...
сите 62 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи