Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Akomodim privat në Gostivar

Ana Marija


 • Adresa: F.Leunovë, Mavrovë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Filip


 • Adresa: F.Mavrovë
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bungalot Beneks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavrovski Merak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e Mijacive


 • Adresa: f.Rostushë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

Етно-ресторанот „Куќа на Мијаците“ се наоѓа во историски најзначајниот крај на Р. Македонија, во славната Мијачија, која ги дала најзначајните македонски народни будители, општествени дејци, духовници, писатели, градители, уметници...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582900349_32.png?t=true&w=300&h=300

Vila Jana


 • Adresa: F.Mavrovë
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Llazereski


 • Adresa: F.Leunovë, Mavrovë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Poposki


 • Adresa: f.Mavrovo
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Iva/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Обезбедување преку 300 милиони евра за крупни капитални проекти како „Пречистителна станица Скопје“, „Локални патишта“, „Проект за наводнување“ и „Енергетски ...
сите 30 | | | веќе видена

Европската монетарна унија е загрозена од рецесија по пандемијата на коронавирус што го зафати светот, изјави европскиот комесар за економија во ЕК Паоло ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj