Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Strugë
 • Shkup
 • Krushevë
 • Star Dojran
 • Berovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Gjevgjeli
 • Resnjë
 • Dojran
 • Pehçevë
 • Nov Dojran
 • Veles
 • Tetovë
 • Kavadar
 • Stip
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Hostele
 • Agjenci turistike
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Bujtina (Konaqe)
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Piceri
 • Restorante - Kombëtarë
 • Aeroplan - Bileta
 • Rent A Car Agjenci
 • Anije Dhe Barka - Huazim
 • Spa Qendra
 • Librari
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Viza Udhëtimi - Marrje
 • Motele
 • Pishina Për Notim
 • Verëra -Bodrum Vere
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Akomodim privat

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerKasafortë në dispozicionTharëse flokësh në dhomë

Robevski Luksori


 • Adresa: Shirok Sokak 61
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Robevski luxury rooms disponon me 6 dhoma luksoze të mobiluara në stile të ndryshme. Ato janë emëruar sipas rrugës më ambientale në Manastir "Shirok Sokak"

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553512690_77.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerNdalohen kafshët

Villa Ohrid Anastasija


 • Adresa: Pitu Gulli 396
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:30 deri më 22:00

Вила Охрид Анастасија се наоѓа во Охрид, 10-минутна прошетка од брегот на Охридското Езеро.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562657429_93.png?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Apartamente Bogdanoski


 • Adresa: Kej Maqedonia 62
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот кеј во Охрид. Апартманите се новоградба, сите климатизирани и опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569420854_37.jpg?t=true&w=300&h=300

Kaza Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aco


 • Adresa: Marko Cepenkov 14
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adeona


 • Adresa: Partizanska 1/43,44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajceva Marija


 • Adresa: Mirçe Acev 4
 • Vendi: Star Dojran
 • Distanca: ≈7991 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Apartments/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleks


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7989 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleksandar


 • Adresa: F.Radozhdë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aloha Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambient


 • Adresa: Edvard Kardelj 336
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

An na Megdan


 • Adresa: Mlladinski kej 2/10
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7962 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana Marija


 • Adresa: F.Leunovë, Mavrovë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija (AnastasiaHomestay)


 • Adresa: Argir Marinçev 26
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angjeleski


 • Adresa: Karposh Vojvoda 8-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ani


 • Adresa: Marshall Tito 26-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7966 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена

Дигиталната борба против пандемијата и дигиталната трансформација на општеството се темите на кои во статија се осврнува кинескиот амбасадор во земјава, Џанг ...
сите 36 | | | веќе видена

Собранието на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје, на седницата одржана на 29.05.2020 година, донесе Одлука за употреба и распределување на ...
сите 10 | | | веќе видена

Zentiva Group a.s. најавува завршување на аквизицијата на производствената локација во Анклешвар, Индија, од „Санофи“. Со финализирање на договорот се ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj