Akaunting point

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Aradhat Partizane 17/4-2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 078 255007
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
  • Пауза: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553784778_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Accounting Point është një nga kompanitë lidere në kontabilitet në Maqedonie me përvojë të detajuar në bashkëpunim me kompani vendore dhe të huaja. Njëkohësisht posedojmë portofolio komplete që ofron një diapazon të gjerë në shërbime kontabiliteti, financiare, ligjore dhe administrative.

Accounting Point është zgjidhja e përkryer pa dallim nëse jeni biznes Start Up ose kompani e madhe ose e zhvilluar.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj