Акаунтинг поинт

ПаркингДозволено за миленичињаЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 17/4-2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Спроти Вулкан, до Америт

  • Телефон 2: 078 255007
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Accounting Point е едно од водечките сметководствени бироа во Македонија, со детално искуство во соработка со домашни и странски компании. Истовремено поседуваме комплетно портфолио кое нуди широк дијапазон на сметководствени, финансиски, правни и административни услуги.

Accounting Point е совршениот избор без разлика дали сте Start Up бизнис или голема и веќе развиена компанија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи