Академик проф.д-р Димитар Арсов


  • Адреса: Јоаким Осоговски б.б. (Маршал Тито)
  • Место: Крива Паланка
  • Оддалеченст: ≈7898 км

  • Телефон 2: 031 475777
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Мапа

Се реализира втора инвестициска фаза во „Костал“, а отворени ќе бидат 750 нови работни места. Германската компанија за производство на компоненти за ...
сите 51 | | | веќе видена

Од 1 јули, кога започна реализацијата на мерката поврат на 15 % од пресметаниот ДДВ, апликацијата МојДДВ преку google play store i Apple store ја презеле над ...
сите 77 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи