Агрозин


 • Адреса: Самоилова б.б.
 • Место: Радовиш
 • Локација: на влез на градот кај кружен тек
  До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи