Агростарт

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Режановце
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈10680 км

  • Телефон 2: 075 211408
  • Факс: 031 438699
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588165990_84.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Агростарт е компанија основана и успешно работи уште од 1990 г. Од самиот почеток е ориентирана да ги задоволи потребите на потрошувачите во областа на агрокултурата. За таа поставена цел ги развиваме сите сегменти од оваа област: дистрибуција, услуги и трговија.

Агростарт работи како увозник, генерален застапник и дистрибутер во Р. Македонија и успешно соработува со повеѓе компании од странство за производство на минерални ѓубрива, различни видови на концентрати, семе за земјоделски производи, а од 2001 г. Агростарт е генерален застапник и увозник на премикси за сточна храна Likra од Линц, Австрија.

Мисија
Нашата мисија е трговија и услуги на мало и големо со земјоделски производи со проверен (врвен) квалитет, едноставни за употреба и безбедни за животната средина, кое ќе доведе до динамичен и одржлив развој преку подобрени услуги, иновации, подобрен квалитет и посветеност во работењето.

Визија
Нашата визија е да бидеме најуспешната компанија во агробизнисот на севкупниот македонски пазар и пошироко,како и да бидеме први во својата класа(бранша) на организација и дистрибуција на земјоделски производи, обезбедувајќи агрономски решенија за клиентите во сите поголеми земјоделски региони.

Вредности на компанијата

• Обврска: Задоволување на потребите на потрошувачите
• Став: Бидете амбициозни, страсни, самоуверени и посветени на работата
• Еднаквост: Ракување со објективност, емпатија, интегритет и транспарентност
• Фокус: Фокус на клиенти, економски и рурален развој

Агростарт постојано го зголемува својот асортиман на производи и нејзиниот континуиран раст на е наша обрврска. Фокусот на компанијата е насочен кон долгорочни цели и стратегии преку воведување на нови производи и услуги, како и проширување на други пазари. Задоволување на потребите на потрошувачите е наша главна цел.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи