Агроном


  • Адреса: бул.Александар Македонски б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Во Земјоделски факултет

  • Телефон 2: 078 221822
  • Факс: 02 3134310
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

По донесувањето на законот за субвенционирање на придонесите во случај на покачување на платите и покачување на минималната плата, работите во текстилниот ...
сите 34 | | | веќе видена

Со вознемирувачка реалност се соочуваат дел од граѓаните што исполнуваат услови за пензија, а на кои целиот пензиски стаж не им е заведен иако придонесите се ...
сите 30 | | | веќе видена

Телото за управување со ИПАРД при Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, својот ИПАРД инфо караван за Мерка 3, деновиве го праќа во Битола ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи