Агриа


  • Адреса: Александар Македонски 22, (Маршал Тито), с.Градско
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7913 км
  • Локација: Спроти Железничка

  • Телефон 2: 070 406014
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Поради основен долг само кон три компании-побарувачи од Македонија, ГП „Бетон“ АД Штип, кое во изминатиов период беше предмет на истрага на СЈО, од вчера е под ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи