Агриа


  • Адреса: 3-та Кумановска Ударна Бригада 22
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: под Жаба зграда

  • Телефон 2: 071 217563
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00Мапа

Витаминка за Територијално противпожарната единица во Прилеп донира товарно моторно возило марка Mitsubishi L200. Возилото е комплетирано со современа опрема и ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи