Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci turistike
 • Aeroplan - bileta
 • Autobusa - transport
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Autobusa - bileta
 • Transport Pasagjerësh - Furgona Dhë Autobusë
 • Sigurim Udhëtimi
 • Panaire - Organizatorë Panairesh
 • Autobusa - Me Qira
 • Punësim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Agjenci Studentore
 • Rent A Car Agjenci
 • Linja Autobusi
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Qendra Informative Turistike
 • Ngjarje - Organizim
 • Furgona - Huazim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Agjenci turistike në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Iguana Travel


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Нашата цел е да се доближиме до луѓето што ги користат нашите услуги, пријателски расположени, но професионално подготвени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560952641_37.png?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Rojal Star Travel


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 12/1 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Royal Star Travel është një operator turistik i themeluar si pjesë e Grupit Royal Star që ofron të gjitha llojet e shërbimeve turistike cilësore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512129985_74.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Delfina turs


 • Adresa: Bitpazarska 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Qëllimi kryesor i agjencis turistike Delfina Turs është të ofrojë shërbim cilësorë me qëllim që të kënaqen klientët dhe të arrijnë maksimum në punë. Puna profesionale dhe e zgjedhjes parkut vozitës ofrojnë: komoditet, shpejtësi, siguri deri në të gjitha destinacionet.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396507093_17.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ETC travel


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

ETC Travel është e krijuar për ata të cilët nuk arrijnë që të jenë në një vend për një kohë të gjatë. Për ata klientë të cilët janë të nxitur nga dëshira për përvoja të reja, zbulime të kulturave të reja dhe njoftimin e njerëzve të rinj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565783504_55.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Savatours MK


 • Adresa: Dimitrie Çupovski 7 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Savatours MK е туристичка агенција која е специјализирана за групни и индивидуални патувања.

Kategoritë:

agjenci turistike

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562155522_57.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Vel-jan


 • Adresa: Lermontova 3 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Vel-jan është një agjenci udhëtimi nga Koçani me një degë në Shkup.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1486556983_95.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Pilot Travel


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij p.n. (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Agjencia e udhëtimit Pilot Travel është anëtare e përhershme e Shoqatës Ndërkombëtare të IATA.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1528194375_31.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Trafiku Maqedonia AD


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 14-a, lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Нудиме аранжмани за посета и одмор на најубавите места за Вашиот летен, есенски, зимски или пролетен одмор. Нашата туристичка агенција е специјализирана за превоз на организирани групи, индивидуални аранжмани и организирање на специфични патувања во соработка со крајните корисници.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1447249447_92.png?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Travel solution


 • Adresa: Vasil Gjorgov 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Ekipi nga profesionistë të lidhur në një vend, të cilët janë të gatshëm të përgjigjen në kërkesat e individëve dhe korporatave, pasiqë përvojat positive të klientëve të kënaqur janë imperativi jonë. Ofrojm spektër të gjerë të shërbimeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485781340_79.jpg?t=true&w=300&h=300

AAM


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10451 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AAM Adria Airways


 • Adresa: Dame Gruev 7 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adriatik Mavrovo


 • Adresa: Dane Krapçev 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agentur


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 5-a lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Travel


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 24 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador


 • Adresa: Nikolla Vapcarov 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador MakKategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apeks for travel


 • Adresa: 11 Tetori 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arbo Travel


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 21-a 2/1 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arka-g


 • Adresa: Makedonia 12-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art of Travel


 • Adresa: Llondonska 2 lok.17-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As trans komerc-Drejtoria - Motenegro airlines/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantik


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 45/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantik turs


 • Adresa: Stale Popov 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantis


 • Adresa: Luj Paster 1 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AtlantisKategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlas corporations


 • Adresa: Nikolla Klusev 10 (27 Marsi)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlas plus


 • Adresa: Dame Gruev 4 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atllantis


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 82-1/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10443 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aurora Turs


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 3 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бидејќи повеќе од две милијарди луѓе од Индија до Калифорнија во моментот се ставени во карантин, побарувачката за енергија, поточно за нафтата, потона, а како ...
сите 16 | | | веќе видена

Ви го претставуваме кредитниот пакет “Доверба” на Централна кооперативна банка кој е наменет за вработени во бонитетни фирми одобрени од страна на Банката, ...
сите 210 | | | веќе видена

Микропретријатијата од услужната дејност, пред сѐ продавниците и бутиците, од Владата бараат за три месеци бруто платите за вработените да бидат на товар на ...
сите 77 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj