Agens + Kamini

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 071 332265
  • Faksi: 02 2467924
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/249aac85c34dfa0df47d3b7c3902df8e.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kaminë:

- еXtreme për ngrohje më ujë të ngrohtë (me radiatorë)
- eXtreme me qarkullim ajri
- Fast Fire me ventilator
- Kamine artificiale
- еXclusive Line
- eXclusive - ARKIANE, France

Oxhaqe:
- oxhaqe të kromuar (inox)
- oxhaqe për peleta
- kapele për oxhaqe
- shamonte për oxhaqe

Soba
Skara
Grila zbukuruese
Ndërtime shtesë
Pajisje për kaminë
më shumë
12%save
Retail Price - VAT Included:2.472 MKD

Termo IZOL

20%save
Retail Price - VAT Included:500 MKD400 MKD

GLASSDYM - Doctor for chimneys

Retail Price - VAT Included:1.236 MKD

Termo IZOL

Retail Price - VAT Included:1.730 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:1.545 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:989 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:680 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:5.562 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:5.253 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:3.090 MKD

Inox flexible tube F180

Retail Price - VAT Included:3.708 MKD

Inox flexible tube F200

Retail Price - VAT Included:1.730 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:1.978 MKD

Ventilation grilles


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj