Агенс

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 137 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: спроти Министерство за Финансии на РМ,спроти Вардар Мебел

  • Телефон 2: 070 327664
  • Факс: 02 3216920
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513074784_34.jpeg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Инспирирани од македонската историја и традиција, веќе осум децении постои Агенс – компанија која успешно ги преточува на еден уникатен и симболичен начин преку ракотворби и сувенири, сите значајни периоди за нашата земја.

Во Агенс ќе најдете ракотворби во дрвена кутија, гравура на метал, ракотворби од бронза, декорирани кутии за накит, како и привезоци од дрво, пехари, плакети, благодарници, а исто така и магнети со 24к позлата, икони, сувенири од стакло, печати и штенбили и многу други изработки.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи