Агенција за промоција и поддршка на туризмот во Република Северна Македонија


  • Адреса: Боро Хаџиевски Путе 1/1
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Телефон 2: 046 789430
  • Факс: 046 789428
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Бобан Гоговси и Златко Черепналковски добија и амин од Народна банка на Македонија да бидат членови на Надзорниот одбор на ТТК банка, орган кој врши ндзор и ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи