Афродита


 • Адреса: Никола Јонков Вапцаров б.б.
 • Место: Делчево
 • Локација: комплекс Дамјанов


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Владата соопшти дека во насока на обезбедување стабилност на електроенергетскиот систем, од денеска во функција е ставен и вториот блок на РЕК Битола, што ...
  сите 189 | | | веќе видена

  Компанијата „Тетекс“ ги објави преку Берзата финансиските резултати остварени во првите три квартали од годинава. Тие покажуваат дека за девет месеци од ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи