Адора Инженеринг

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 182-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Карпош 1, мида мотрос

  • Телефон 2: 02 3093201
  • Факс: 02 3093908
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394551086_09.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Согласно европското законодавство, Адора инженеринг е меѓународно сертифицирана компанија од градежниот сектор-високоградба. Специјализирана е и лиценцирана за изведување на градби од втора категорија, со лиценца издадена од министерството за транспорт и врски на Република Македонија. Во своето работење компанијата ги применува современите европски стандарди и иновации за сигурно, квалитетно, економично и здраво домување.

Нудиме сѐ на едно место:
• Проектирање
• Инвестирање
• Изведба
• Продажба на станови и деловни простории
• Енергетска ефикасност
• Трговија
• Консалтинг

Мисија
Мисијата на Адора инженеринг е да нуди решенија кои во целост ги задоволуваат потребите на клиентите. Тоа подразбира добивање комплетна услуга, со една посета на компанијата до „клуч на рака“ со целосно почитување на договорените рокови за реализација на проектите и примена на современите светски трендови и нови технологии. Целта е и граѓаните на Македонија да ги уживаат придобивките од квалитетно домување на долг рок.

Визијата на Адора инженеринг е постојано унапредување на услугите во градежништвото, изградба на пазарот на недвижности и развој на нови бизнис активности. Мотото под кое се развиваше и потврди компанијата како синоним за успешна македонска бизнис приказна е Само делата се вистина!
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи