Adisa Group


 • Address : Iindustriska zona 35
 • Place: Kumanovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessAirconditionedCards acceptedDelivery

  Arrikton porta


  • Address : bul. Koco Racin 42
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

  The well executed works and the premium European quality become a great recommendation for new clients.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1411580432_11.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Victoria (Viktoria)


  • Address : s.Poroj
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  Викторија е компанија за обработка, декорација и дистрибуција на стакло

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583752833_77.png?t=true&w=300&h=300

  Space Floors


  • Address : bul.Illinden 48
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Space Floors е компанија пионер во сегментот за ламинатни подови, лајсни и тапети уште од 2004 година

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608537143_76.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingAirconditionedDelivery

  Birosef


  • Address : Goce Delcev 121
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈7970 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  DPTU “BIROSAFE” DOOEL Strumica is an engineering company founded in 2001 and is in the business of manufacturing, sales and mounting of security, fireproof and banking equipment (security and fireproof safes, cases, doors and vaults…)

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/59e27e9990c806c73ecab8fc357319b3.jpg?t=true&w=300&h=300

  Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
  сите 274 | | | веќе видена

  Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
  сите 11 | | | веќе видена

  На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel